Redakce a redakční rada

Jsme nezávislí. Věříme, že diskuze není boxerský zápas a že skrývání faktů nemůže přinést nic dobrého. Svá tvrzení nestavíme na domněnkách a předsudcích, ale na ověřitelných a ozdrojovaných faktech. Naším cílem je vytvořit otevřenou neideologickou platformu pro relevantní a faktickou diskuzi.

Vydavatel:

Manipulátoři.cz z.s.
Rybná 716/24, Staré Město, 110 00 Praha 1
IČ: 07815964
Spolek je zapsaný u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou: L71419
Jak nás můžete podpořit se dozvíte zde. Naše mediální výstupy.

 

Redakce: 


Šéfredaktor: Jan Cemper (e-mail: cemper@fakticke.info)

Editorka: Blanka Morávková (e-mail: blanka.moravkova@fakticke.info)

Další pravidelní redaktoři:

Miloš Kadlec

Lubomír Tomeček

Sledujte Manipulátory: FacebookTwitter

 

Redakční rada:

Petr Nutil – český žurnalista, grafik a autor literatury faktu. V roce 2015 založil web Manipulátoři.cz. V roce 2018 vydal knihu Média, lži a příliš rychlý mozek – průvodce postpravdivým světem. V listopadu 2020 vyšla u nakladatelství Grada jeho druhá kniha – Jak neztratit rozum v nerozumné době

Bohumil Kartous – vysokoškolský pedagog a publicista dlouhodobě se zaměřující na téma inovace vzdělávání. Dlouhodobě je spjat se společností EDUin. Dlouhodobě se zabývá tématem dezinformací, fenoménu tzv. hoaxů, dezinformačních webů a fake news, a jejich dopadů na společnost.

Antonín Šlajch – zakladatel projektu Iluminátor

Patrik Kořenář – Youtuber ze známého projektu Fakta vítězí

ThDr. Petr Jan Vinš – český teolog, starokatolický kněz, judaista a překladatel. Vystudoval teologii a religionistiku na Husitské teologické fakultě Univerzity Karlovy a starozákonní biblistiku na Univerzitě ve švýcarském Bernu a krátce též v Tel-Avivu. Od roku 2016 je též generálním sekretářem Ekumenické rady církví v ČR.

e-mail na redakční radu: redakcnirada@fakticke.info